Power BI Integration (2.0.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Test
fa: آزمایش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Height
fa: ارتفاع

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Units
fa: واحدها

en: Report
fa: گزارش

en: Embed
fa: جایگذاری

en: Master
fa: مدیر
