Power BI Integration (2.0.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Custom
it: Personalizzato

en: Height
it: Altezza

en: Display options
it: Opzioni di visualizzazione

en: Units
it: Unità

en: Report
it: Resoconto

en: Embed
it: Integra

en: Master
it: Principale
