Power BI Integration (2.0.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Custom
sv: Anpassad

en: Disclaimer
sv: Ansvarsfriskrivning

en: Height
sv: Höjd

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Units
sv: Enheter

en: Report
sv: Rapportera

en: Embed
sv: Bädda in

en: Token type
sv: Typ av ersättningstecken

en: Master
sv: Huvud

en: Tablet
sv: Surfplatta

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt
