Power BI Integration (2.0.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Custom
cs: Vlastní

en: Height
cs: Výška

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Report
cs: Výkaz

en: Banner text
cs: Text baneru

en: Embed
cs: Vložit

en: Master
cs: Nadřízené
