Power BI Integration (2.0.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Custom
da: Tilpasset

en: Disclaimer
da: Fraskrivelse

en: Height
da: Højde

en: Display options
da: Indstillinger for visning

en: Units
da: Enheder

en: Report
da: Rapport
