Power BI Integration (2.0.3) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Test
fr: Tester

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Disclaimer
fr: Avertissement

en: Height
fr: Hauteur

en: Display options
fr: Options d'affichage

en: Units
fr: Unités

en: Report
fr: Rapport

en: Banner text
fr: Texte de la bannière

en: Embed
fr: Intégré

en: Desktop
fr: Ordinateur de bureau

en: Master
fr: Principal

en: Visual
fr: Visuel

en: Tablet
fr: Tablette

en: Breakpoint
fr: Point d'arrêt
