Power BI Integration (2.0.3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Test
pt: Teste

en: Custom
pt: Personalizado

en: Disclaimer
pt: Aviso legal

en: Height
pt: Altura

en: Display options
pt: Mostrar opções

en: Units
pt: Unidades

en: Report
pt: Relatório

en: Banner text
pt: Texto do banner

en: Embed
pt: Incorporar

en: Token type
pt: Tipo do token

en: Master
pt: Principal

en: Breakpoint
pt: Ponto de interrupção
