Password Generator (1.0.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Quantity
ru: Количество

en: Results
ru: Результаты

en: Properties
ru: Свойства

en: Minimum password length
ru: Минимальная длина пароля
