Password Generator (1.0.4) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Quantity
fr: Quantité

en: Results
fr: Résultats

en: Properties
fr: Propriétés

en: Minimum password length
fr: Longueur minimum du mot de passe
