Password Generator (1.0.5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Quantity
hi: मात्रा

en: Results
hi: परिणाम

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
