Password Generator (1.0.5) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Results
sk: Výsledky

en: About
sk: Informácie o

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Uses
sk: Používa

en: Minimum password length
sk: Minimálna dĺžka hesla
