Password Generator (1.0.6) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Quantity
ar: الكمية

en: Results
ar: النتائج

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
