Password Generator (1.0.6) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Quantity
da: Mængde

en: Results
da: Resultater

en: About
da: Om

en: Properties
da: Egenskaber

en: Uses
da: Bruger

en: Minimum password length
da: Minimum længde på kodeord
