Password Generator (1.0.6) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Quantity
es: Cantidad

en: Results
es: Resultados

en: About
es: Acerca de

en: Properties
es: Propiedades

en: Uses
es: Usos

en: Minimum password length
es: Longitud mínima de la contraseña
