Password Generator (1.0.6) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Quantity
fa: تعداد

en: Results
fa: نتایج

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
