Password Generator (1.0.6) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Quantity
it: Quantità

en: Results
it: Risultati

en: About
it: Informazioni

en: Properties
it: Proprietà

en: Uses
it: Usa
