Password Generator (1.0.6) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Quantity
ja: 数量

en: Results
ja: 結果

en: About
ja: アバウト

en: Properties
ja: プロパティー

en: Uses
ja: 機能

en: Minimum password length
ja: パスワードの最小の長さ
