Password Generator (1.0.6) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Quantity
pt: Quantidade

en: About
pt: Sobre

en: Properties
pt: Propriedades

en: Uses
pt: Usos
