Password Generator (1.0.6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Results
te: ఫలితాలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
