Password Generator (1.0.7) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Quantity
hr: Količina

en: Results
hr: Rezultati

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
