Password Generator (1.0.7) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Quantity
lv: Skaits

en: Results
lv: Rezultāti

en: About
lv: Par

en: Properties
lv: Īpašības

en: Uses
lv: Lieto
