Password Generator (1.0.7) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Results
nl: Resultaten

en: About
nl: Over

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Minimum password length
nl: Minimale wachtwoordlengte
