Password Generator (1.0.9) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Submit
az: Təqdim

en: About
az: Haqqında

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Revert to default
az: Default vəziyyətə qayıdın
