Password Generator (1.0.9) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Submit
be: Захаваць

en: Results
be: Вынікі

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
