Password Generator (1.0.9) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Submit
fi: Lähetä

en: Quantity
fi: Määrä

en: Results
fi: Tulokset

en: About
fi: Tietoja

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Uses
fi: Käyttää

en: Revert to default
fi: Palauta oletusasetuksiin
