Password Generator (1.0.9) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Submit
he: שלח

en: Quantity
he: כמות

en: Results
he: תוצאות

en: About
he: אודות

en: Properties
he: מאפיינים

en: Uses
he: שימושים

en: Revert to default
he: חזרה לברירת המחדל
