Password Generator (1.0.9) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
