Password Generator (1.0.9) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
