Password Generator (1.0.9) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Submit
lt: Siųsti

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Results
lt: Rezultatai

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
