Password Generator (1.0.9) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Quantity
pl: Ilość

en: Results
pl: Wyniki

en: Samples
pl: Próbki

en: About
pl: O stronie

en: Properties
pl: Właściwości

en: Uses
pl: Używa

en: Minimum password length
pl: Minimalna długość hasła

en: Revert to default
pl: Przywróć do stanu domyślnego
