Password Generator (1.0.9) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Submit
sv: Skicka

en: Quantity
sv: Antal

en: Results
sv: Resultat

en: About
sv: Om

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Uses
sv: Använder

en: Minimum password length
sv: Minsta längd för lösenord

en: Revert to default
sv: Återgår till förvalt
