Password Generator (1.0.9) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Quantity
ta: அளவு

en: Results
ta: முடிவுகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Properties
ta: பண்புகள்

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
