Password Generator (1.0.9) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Quantity
th: จำนวน

en: Results
th: ผลลัพท์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Revert to default
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น
