Password Generator (1.0.9) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Submit
tr: Gönder

en: Quantity
tr: Miktar

en: Results
tr: Sonuçlar

en: About
tr: Hakkında

en: Properties
tr: Özellikler

en: Uses
tr: Kullanım

en: Revert to default
tr: Ön tanımlıya dön
