Password Generator (1.0.8) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Quantity
et: Kogus

en: Results
et: Tulemused

en: About
et: Programmist

en: Properties
et: Omadused

en: Uses
et: Kasutab
