Password Generator (1.0.8) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Quantity
id: Kuantitas

en: Results
id: Hasil

en: About
id: Tentang

en: Properties
id: Properti

en: Uses
id: Penggunaan
