Password Generator (1.0.8) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Quantity
uk: Кількість

en: Results
uk: Результати

en: Samples
uk: Зразки

en: About
uk: Про модуль

en: Properties
uk: Властивості

en: Uses
uk: Використання

en: Minimum password length
uk: Мінімальна довжина паролю
