Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Error Message
ja: エラーメッセージ

en: User edit form
ja: ユーザー編集フォーム

en: User registration form
ja: ユーザー登録フォーム

en: Options
ja: オプション

en: Messages
ja: メッセージ
