Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: User registration form
cs: Formulář pro registraci uživatelů

en: Options
cs: Možnosti

en: Messages
cs: Zprávy

en: Widgets
cs: Widgety
