Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: User edit form
fi: Käyttäjän muokkauslomake

en: User registration form
fi: Käyttäjärekisteröitymislomake

en: Options
fi: Valinnat

en: Messages
fi: Viestit

en: Widgets
fi: Widgetit
