Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Error Message
id: Pesan Kesalahan

en: User edit form
id: Sunting formulir pengguna

en: User registration form
id: Formulir registrasi pengguna

en: Options
id: Opsi

en: Messages
id: Pesan-pesan
