Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Error Message
mr: तृटीचा संदेश

en: User edit form
mr: वापरकर्ता संपादन अर्ज

en: User registration form
mr: सदस्य नोंदणी अर्ज

en: Options
mr: विकल्प
