Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Error Message
tr: Hata İletisi

en: User edit form
tr: Kullanıcı düzenleme formu

en: Options
tr: Seçenekler

en: Messages
tr: İletiler

en: Widgets
tr: Arayüz nesneleri
