Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: Error Message
de: Fehlermeldung

en: User edit form
de: Formular zum Bearbeiten des Benutzerkontos

en: User registration form
de: Benutzerregistrierungsformular

en: Options
de: Optionen

en: Messages
de: Benachrichtigungen

en: Widgets
de: Steuerelemente

en: Pwned Passwords
de: Preisgegebene Passwörter
