Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: User edit form
uk: Форма редагування користувача

en: User registration form
uk: Форма реєстрації користувача

en: Options
uk: Опції

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Widgets
uk: Віджети
