Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: User edit form
gl: Formulario de edición de usuario/a.

en: User registration form
gl: Formulario de rexistro de usuario/a.

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Options
gl: Opcións

en: Messages
gl: Mensaxes
