Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hi: फ़ार्म

en: Error Message
hi: त्रुटि संदेश

en: Form ID
hi: फार्म आईडी

en: Options
hi: विकल्प

en: Messages
hi: संदेश
