Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Error Message
pl: Komunikat błędu

en: User edit form
pl: Formularz edycji użytkownika

en: User registration form
pl: Formularz rejestracji użytkownika

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Options
pl: Opcje

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Widgets
pl: Kontrolki
