Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Error Message
pt: Mensagem de erro

en: User edit form
pt: Formulário de edição do utilizador

en: User registration form
pt: Formulário de registo do utilizador

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: Options
pt: Opções

en: Messages
pt: Mensagens
