Pylot Bridge (1.10.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Read more
uk: Читати далі

en: Comments
uk: Коментарі

en: Contact
uk: Контакт

en: Contacts
uk: Контакти

en: Average
uk: Середнє

en: Filter by
uk: Фільтрувати за

en: Document
uk: Документ

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: About
uk: Про модуль

en: Poor
uk: Незадовільно

en: Excellent
uk: Відмінно

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
